Klik hier voor de laatste updates rond het coronavirus
Hoog contrast  Hoog contrast  | Hoog contrast uit  | Kleine lettergrootte Normale lettergrootte Grote lettergrootte   |  Volledige breedte   |   FR

Psychologische dienst

 

WAT?

Als psycholoog werken wij voornamelijk binnen multidisciplinaire teams. Naast deze teamwerking kan ook de behandelende arts de hulp van een psycholoog inroepen.

Wij zijn er niet alleen voor de patiënten maar ook voor de familie. Sinds kort is er speciale aandacht mogelijk voor de (klein)kinderen van patiënten in de begeleidingsruimte ‘de klimop'.

Een afspraak met ons gebeurt via de arts of hoofdverpleegkundige.

 

WIE?

Braem Emma  (Emma.braem@yperman.net / 057 35 67 25)

Breye Elke  (Elke.breye@yperman.net / 057 35 67 31)

Dejonckheere Charlotte  (Charlotte.dejonckheere@yperman.net / 057 35 67 31)

Deseyne Marleen  (Marleen.deseyne@yperman.net / 057 35 67 44)

Impens Anneleen  (Anneleen.Impens@yperman.net / 057 35 67 21)

Loosvelt Ruth   (Ruth.loosvelt@yperman.net / 057 35 67 45)

Tetaert Katherine  (Katherine.tetaert@yperman.net / 057 35 67 23)

Verdru Sien  (Sien.verdru@yperman.net / 057 35 67 22) 

Wyffels Florien   (Florien.wyffels@yperman.net / 057 35 67 24)

 

HOE KAN U ONS CONTACTEREN?

Wij hebben een algemeen nummer 057/35 67 20.

Daarnaast zijn we elk individueel te bereiken.

Of via psychologen@yperman.net

 

 

WAARVOOR MAG U ONS CONTACTEREN?

  • Psychologische begeleiding en advies voor patiënten en hun naasten:
  • Emotioneel ondersteunende gesprekken
  • Rouw- en verliesverwerking
  • Begeleiding bij psychische problematiek
  • Psychodiagnostisch onderzoek
  • Psycho-educatie en omgaan met diagnose
  • Rookstopbegeleidng
  • Begeleiding van kinderen en jongeren
  • Suicidepreventie: probleemstelling, risico-inschatting en opvolging
  • Doorverwijzing en samenwerking met ambulante diensten, PAAZ, PZ, ...

 

(laatste update pagina: 29.08.2019)

 

terug naar hoofdpagina patiëntenbegeleiding

 

NAAR BOVEN Naar bovenn
Jan Yperman Ziekenhuis - Briekestraat 12 - 8900 Ieper - 057 35 35 35 - info@yperman.net
Colofon  |  Routeplanner & wegbeschrijving  |  Contact  |  Sitemap  |  Cookiebeleid  |  Disclaimer