Hoog contrast  Hoog contrast  | Hoog contrast uit  | Kleine lettergrootte Normale lettergrootte Grote lettergrootte   |  Volledige breedte   |   FR

Sociale dienst

 

WAT?

Als sociale dienst kunnen wij u ondersteuning bieden bij allerhande vragen, noden en problemen die verband houden met uw ziekenhuisopname of uw behandeling binnen het Jan Yperman Ziekenhuis. Vanuit de dienst patiëntenbegeleiding streven wij naar (multidisciplinaire) zorg op maat voor de patiënt en zijn naasten.  We werken hierbij nauw samen met zowel interne als externe diensten.

 

WIE?

Sabine Anseeuw                   sabine.anseeuw@yperman.net
Frank Boone frank.boone@yperman.net
Emmely Caenepeel emmely.caenepeel@yperman.net
Frédérique Capelle frederique.capelle@yperman.net
Sanne Michiels sanne.michiels@yperman.net
Johan Maerten johan.maerten@yperman.net
Maeyke Merlevede maeyke.merlevede@yperman.net
Ann-Sofie Michem ann-sofie.michem@yperman.net
Mieke Staelens mieke.staelens@yperman.net

 

HOE CONTACT OPNEMEN?

Wij zijn te bereiken via het centrale nummer (057/35.35.35) of via de hoofdverpleegkundige van de afdeling. Er kan rechtstreeks contact opgenomen worden via e-mail.

 

WAARVOOR MAG  U ONS CONTACTEREN?

 

  • Sociale voorzieningen (sociaal, administratief, financieel, juridisch, vervoer)

 

  • Ontslagzorg (thuiszorgdiensten, revalidatiecentra, woonzorgcentra, uitleendiensten, etc)

 

  • Psychosociale begeleiding en ondersteuning (slecht nieuws, rouw en verliesverwerking, vereenzaming, etc)

 

 

(laatste update pagina: 26.04.2016)

 

terug naar hoofdpagina patiëntenbegeleiding

 

 

NAAR BOVEN Naar bovenn
Jan Yperman Ziekenhuis - Briekestraat 12 - 8900 Ieper - 057 35 35 35 - info@yperman.net
Colofon  |  Routeplanner & wegbeschrijving  |  Contact  |  Sitemap  |  Cookiebeleid  |  Disclaimer